Klasy i ich wychowawcy

Oddziały przedszkolne

Oddział I „SŁONECZKA”

Wychowawca: mgr Justyna Zabój

    1. Bujdasz Nikola
    2. Darasz Patryk
    3. Karaś Antoni
    4. Mołoń Andżela
    5. Pasternak Lena
    6. Paściak Adam
    7. Paściak Dominika
    8. Potoczny Tymoteusz
    9. Puchyr Nikola
    10. Pyra Kornelia
    11. Rachwalski David
    12. Rutkowski Tymon
    13. Sienko Zofia
    14. Szpiech Oliwia
    15. Wroński Antoni

Oddział II „BIEDRONKI”

Wychowawca: mgr Małgorzata Dudek

  1. Grzech Laura
  2. Grzech Lena
  3. Kic Alan
  4. Martowicz Jakub
  5. Palcar Dominika
  6. Pyś Alicja
  7. Smyczyńska Maja
  8. Wrońska Aleksandra
  9. Wyskiel Julia

Klasa I

Wychowawca: mgr Małgorzata Sierant

  1. Bielec Martyna
  2. Domińczyk Zuzanna
  3. Hadam jan
  4. Kaszycka Antonina
  5. Kiełbasa Mateusz
  6. Łazuka Mikołaj
  7. Małek Marcela
  8. Smyczyńska Gabriela
  9. Spólnik Mikołaj

Klasa II

Wychowawca: mgr Anna Kucz-Koszelnik

  1. Cieśla Milena
  2. Darasz Kacper
  3. Gdyra-Naumowicz Nadia
  4. Hadam Rafał
  5. Szpak Adam
  6. Warchoł Pyś Oliwia

Klasa III

Wychowawca: mgr Agnieszka Bielec

  1.  Bińczak Konrad
  2. Koszelnik Gabriela
  3. Martowicz Blanka
  4. Martowicz Wiktor
  5. Mołoń Kacper
  6. Paściak Kinga
  7. Wymysło Amelia

Klasa IV

Wychowawca: mgr Piotr Bielec

  1. Bujdasz Wiktoria Zofia
  2. Galej Bartłomiej
  3. Gancarz Gabriela Maria
  4. Gąska Zuzanna Weronika
  5. Gdyra -Naumowicz Hanna
  6. Grzech Dominika Martyna
  7. Kaszycka Wiktoria Zofia
  8. Kurasz Konrad Wiktor
  9. Spólnik Kacper
  10. Szmul Ewa Katarzyna

Klasa VI

Wychowawca: mgr Lucyna Stochmal

Uczniowie:

  1. Dańczak Zuzanna
  2. Kaszycki Kamil
  3. Koszelnik Bartłomiej
  4. Kurasz Szymon
  5. Łazuka Maksymilian
  6. Mołoń Marcelina
  7. Palcar Konrad
  8. Pluta Szymon
  9. Pyra Sara
  10. Słupek Adam
  11. Szałajko-Pustelnik Natalia
  12. Szpiech Wiktor
  13. Witek Aleksandra
  14. Wymysło Martyna

Klasa VII

Wychowawca: mgr Jolanta Wójcik

Uczniowie:

  1. Bińczak Marcela
  2. Cieśla Oliwier
  3. Chruszcz Justyna
  4. Dzimira Krystian
  5. Flisak Patrycja
  6. Gancarz Jakub
  7. Gąska Artur
  8. Hadam Iwona
  9. Kryczyk Anna
  10. Ostafiński Radosław
  11. Paściak Julia
  12. Pich Aleksandra
  13. Puchyr Kamil
  14. Sokolik Nikola
  15. Żak Wiktoria

Klasa VIII

Wychowawca: mgr Maria Stolarczyk

Uczniowie:

  1. Chudzikiewicz Mateusz
  2. Dańczak Wiktoria
  3. Darasz Roksana
  4. Domińczyk Emilia
  5. Fąfara Klaudia
  6. Flisak Daniel
  7. Jamrozik Piotr
  8. Jamrozik Mateusz
  9. Kaszycka Kamila
  10. Kaszycka Zuzanna
  11. Kiełbasa Karolina
  12. Kufel Karol
  13. Kuś Kamila
  14. Pawłowski Michał
  15. Pich Wiktor
  16. Pluta Gabriela
  17. Pudlik Dawid
  18. Pyś Tomasz
  19. Siry Gabriela
  20. Sokół Emilia
  21. Tarnawski Mateusz
  22. Uryć Jakub
  23. Wydra Maria

Wyszukiwarka
Linki

Ministerstwo Edukacji Narodowej