Aktualności 2021/2022

Rok szkolny 2021/2022

Integracja Szkolnych Kół Caritas

W sobotę 11 września w ogrodzie przy domu zakonnym spotkały się dzieci z Bachórza i Bachórca ze swoimi opiekunami, by podzielić się doświadczeniami, jakie zdobyły podczas różnych akcji przeprowadzanych przez Szkolne Koło Caritas. Było dużo zabawy, gier i meczy, oraz krótka, ciekawa  lekcja wychowawcza o tym, by zawsze być gotowym i otwartym na niesienie pomocy, w myśl słów samego Jezusa „Cokolwiek uczyniliście bliźniemu, uczyniliście Mnie”.  Po tak intensywnym wysiłku fizycznym i umysłowym czekała na nas smaczna kiełbasa z ogniska. Dziękujemy również Panu Bogu za piękną słoneczną pogodę!

Nowa piaskownica już cieszy przedszkolaków

Jest nas więcej z każdym rokiem. Przedszkole się sprawdziło !
Mamy 28 dzielnych przedszkolaków

Dla przedszkolaków

Żegnamy Panią Asię

Jednocześnie życzymy wielu lat życia w zdrowiu i pomyślności, a na zasłużonej emeryturze realizacji kolejnych planów i marzeń