Aktualności 2023/2024

Wygraliśmy Mobilną Pracownię Komputerową

W czerwcu, tuż przed wakacjami uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”. Uczestnicy mogli startować w trzech kategoriach wiekowych, a dla każdej z nich przygotowane zostało zadanie. Wspólnym motywem było zrealizowanie wskazanego kursu e-learningowego, dotyczącego bezpieczeństwa w sieci. Następnie w oparciu o zdobytą wiedzę, uczniowie przygotowali pracę plastyczną.

Jesteśmy wśród laureatów tego konkursu w kategorii klas VII-VIII, a nagrodą jest Mobilna Pracownia Komputerowa. Wyposażona jest w 16 laptopów wraz z przenośną szafą, zapewniającą możliwość ich przechowywania oraz zasilania. Każdy zestaw będzie uzupełniony o oprogramowanie ułatwiające pracę z uczniami oraz interaktywny monitor. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom zaangażowanym w projekt: Bartłomiejowi Koszelnikowi i Maksymilianowi Łazuka. Koordynatorem projektu była Pani Elżbieta Ryś.

Konkurs został współfinansowany ze środków europejskich w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Jego organizatorem był Państwowy Instytut Badawczy NASK operator Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej wraz z Ministerstwem Cyfryzacji

DUT Rzeszów – rekrutacja, zimowy 23-24

OGŁOSZENIE DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Uprzejmie Informuję, że rodzice lub opiekunowie prawni, którzy nie mogą zapewnić opieki dziecku w godzinach po zakończonych zajęciach szkolnych w związku z czasem pracy lub innymi okolicznościami wymagającymi opieki w szkole, mogą złożyć deklarację zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej w Bachórzu na rok szkolny 2023/2024. Deklarację można pobrać w szkole lub tutaj świetlica

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2023-2024 odbędzie się 4 września 2023 r. (poniedziałek).
Harmonogram:
1. Msza święta w kościele parafialnym w Bachórzu o godz. 8.00.
2. Po mszy świętej, około godz. 9:10 spotkanie ogólne na sali gimnastycznej w szkole.
3. Następnie odbędzie się spotkanie uczniów z wychowawcami klas.
4. Zakończenie uroczystości ok. godz. 10.30 – 11.00.
Oddziały Przedszkolne w tym dniu pracują normalnie, w godzinach jak w poprzednim roku szkolnym.
Dowóz uczniów z Laskówki:
Od dnia 4 września 2023 r. uczniowie z Laskówki będą dowożeni do Szkoły Podstawowej w Bachórzu busem gminnym. W dniu 4 września poranny kurs zostanie zorganizowany z wyprzedzeniem czasowym umożliwiającym przywóz uczniów na inaugurującą nowy rok szkolny mszę świętą, która zostanie odprawiona o godzinie 8:00. Prosimy aby dzieci oczekiwały na przyjazd busa odpowiednio wcześniej. W pozostałe dni nauki szkolnej dowóz będzie zorganizowany z wyprzedzeniem czasowym umożliwiającym rozpoczynanie lekcji o godz. 8:20.
Powrót dzieci do Laskówki zostanie ustalony po ostatecznym ułożeniu planu lekcji i podany uczniom w szkole. Ponieważ 4 września nie odbywają się zajęcia dydaktyczne, uczniowie wrócą do domu około godziny 11:00.
Wyszukiwarka
Linki

Ministerstwo Edukacji Narodowej